• deparbt bilişim eğitiminde kareler
  • deparbt bilişim eğitiminde kareler
  • deparbt bilişim eğitiminde kareler

Gelecek İçin Teknoloji Üretiyoruz 

Biz ..

Bilişim alanında anahtar teslim proje hizmetleri, dış kaynak kiralama ve son teknoloji eğitimleri sunan bir kurumuz. Tüm danışmanlarımız ve eğitmen kadromuzla birlikte son teknolojilerle kaliteli hizmet anlayışına odaklanıyoruz. Tüm kadromuzu; kendi alanında uzman, proje üretmekten ya da eğitim vermekten keyif alan profesyonellerden seçiyoruz.

Misyon

Depar Bilgi Teknolojileri, Kurumlar için profesyonel teknoloji hizmetleri sunarak, işletmelerin teknoloji yatırımlarından maksimum verim almasını sağlar.

Vizyon

Depar Bilgi Teknolojileri, yurt içi ve yurt dışında kurumsal firmaların teknolojik gelişim süreçlerini yöneten, dijital dönüşüm partneri olmayı hedefler.

Referanslarımızdan

Kurum içerisinde kullanılan CDR rapor projesi kapsamında Mysql veri tabanının incelenmesi, rapor ekranı yavaşlık sorun tespiti ve ileriye yönelik öngörülen sorunların tespiti yapılmıştır.

Danışmanlık Hizmeti

Depar BT; Uçtan uca kurumsal çözümler üreten İnnova Bilişim için .NET yazılım mühendisi, teknik destek uzmanı gibi kaynak ihtiyaçlarına kalifiye personeller konumlandırarak çözüm üretmektedir.

Eğitim Hizmeti

Depar BT;  Kuveyt Türk’e, kendi kurumları içerisinde düzenlediği Temel ve İleri Linux eğitimleri, Mobil Uygulama Sızma Test Eğitimi ve Güvenli Yazılım Geliştirme Eğitimleri ile katkı sağlamıştır. Depar BT; sektör bağımsız bilişim eğitimleri sunmaktadır.

Dış Kaynak Konumlandırma

Dijital pazarlama stratejileri geliştirme, marka bilinirliği oluşturma, efektif reklam kampanyaları hazırlama ve Seo danışmanlığı ile marka ve pazarlama faaliyetlerine katkı sağlamaktadır.

Dijital Pazarlama

Depar BT içinde IT Ekiplerine gerçekleştirdiğimiz Windows Server 2016 eğitimi ile Sompo Japan’a katkı sağlanmıştır.

Windows Server Eğitimi

Depar BT içinde Akbank Mobil Uygulama ekiplerine gerçekleştirdiğimiz Sketchapp eğitimi başarıyla tamamlanmıştır.

Sketchapp Eğitimi

Depar BT; Excel eğitimi ile Office uygulamalarında Shell’e katkıda bulunulmuştur.

Excel Eğitimi

Çözümpark için hazırladığımız web sitesi, banner, sosyal medya ve etkinlik afişleri ile binlerce kullanıcının dikkatini çekmeyi başarmıştır ve Dijital Pazarlama alanında teknoloji danışmanlığı desteği verilmeye devam etmektedir.

Dijital Pazarlama

Albayrak’ın kendi lokasyonlarında gerçekleştirdiğimiz Temel Linux, Zimbra Mail Sunucu ve Pardus eğitimleriyle IT Ekiplerine katkı sağlanmıştır.

Temel Linux Eğitimi

Karadeniz Teknik Üniversitesi için ISO 27001 danışmanlığı ile süreç iyileştirme ve standartlara uyum sağlama çalışmaları yürütülmüş olup, bilgi güvenliği alanında teknoloji danışmanlığı sağlanmıştır.

ISO 27001 Danışmanlığı

İşbank iştiraki olan Softtech’in Mobil uygulama ekiplerine Andoid Uygulama geliştirme eğitimi sunulmuştur.

Android Eğitimi

Ergo için konumlandırdığımız Java Developer personelleri ile kurum içi geliştirilen projelerine danışmanlık hizmeti sunmaya devam edilmektedir.

Dış Kaynak Hizmeti